Ireki Leihoak

Metal-arotzeria eta aluminiozko leihoak Beran, Lesakan eta Bortziri osoan

Ireki Leihoak-en metal-arotzeria eta aluminiozko irtenbide osoak eskaintzen ditugu etxebizitza eta negozioentzat.

Aluminiozko leihoak, terraza-itxiturak, atariak, pertsianak, eltxo-sareak, toldoak eta garaje-ateak instalatzen ditugu, proiektu bakoitzaren beharretara egokituz beti.

Batez ere Beran, Lesakan, Igantzin, Arantzan, Donezteben, Iruritan, Baztanen eta Bortziri eskualde osoan egiten dugu lan, baita Iparraldeko inguruko herrietan ere.

Gure helburua da instalazio iraunkorrak, funtzionalak eta etxebizitza bakoitzean ederki txertatuak eskaintzea.

Metal-arotzeriako zerbitzuak

Ireki Leihoak-en metal-arotzeriarekin eta aluminioarekin lotutako hainbat lan egiten ditugu, etxebizitza bakoitzera egokitutako irtenbideak eskainiz.

01. Leihoak

Aluminiozko leihoak Bortziri eskualde osoan

Utzi berokuntzan eta aire girotuan dirua galtzeari leiho zahar horiekin. Instalatu orain isolamendu termiko eta akustikoa duen aluminiozko edo PVCzko leiho bat, eta hasi aurrezten lehen egunetik. Segurtasun handiagoa, erosotasun handiagoa eta kezkarik ez.

02. Atariak

Atariak eta itxiturak Bortziri eskualde osoan

Gozatu zure lorategiaz urte osoan neurrira egindako atari batekin. Ahaztu haizea, euria edo eguzki erregarria, eta sortu gune eroso, dotore eta funtzionala. Aluminioz eta PVCz fabrikatzen dugu, material onenekin, estiloa galdu gabe erresistentzia handiena lortzeko.

03. Garajeak

Aluminiozko garaje-ateak Bortziri eskualde osoan

Hobetu zure etxerako sarbidea kalitate handiko ate batekin. Sarrera nagusirako, garajerako edo kanpoko sarbiderako izan, aluminiozko eta PVCzko irtenbideak fabrikatzen ditugu, eguraldiarekiko erresistentzia handiena eta epe luzeko iraunkortasuna bermatuz.

04. Pertsianak

Pertsianak Bortziri eskualde osoan

Kontrolatu argia, hobetu isolamendua eta handitu zure etxebizitzaren pribatutasuna pertsiana sendo eta funtzionalekin. Leiho bakoitzera egokitutako pertsianak instalatu eta ordezkatzen ditugu, etxeko erosotasuna hobetzeko eta barrualdea urte osoan babesteko.

05. Toldoak

Toldoen instalazioa Bortziri eskualde osoan

Gozatu zure terrazaz edo balkoiaz egunik eguzkitsuenetan ere. Toldo sendo eta erabilerrazak instalatzen ditugu: itzala ematen dute, beroa murrizten dute eta kanpoko gunea babesten dute, denbora luzeagoan aprobetxa dezazun.

06. Beirak

Beiren instalazioa - Ireki Leihoak

Leiho, ate eta itxituretarako beirak ordezkatu eta instalatzen ditugu, zure etxebizitzaren isolamendua eta segurtasuna hobetuz. Behar bakoitzera egokitutako beira motekin egiten dugu lan, irtenbide iraunkor eta funtzionalak eskaintzeko.

07. Eltxo-sareak

Eltxo-sareak Bortziri eskualde osoan - Ireki Leihoak

Aireztatu zure etxea intsektuez kezkatu gabe. Leiho eta ateetarako neurriko eltxo-sareak instalatzen ditugu, etxebizitza fresko eta babestuta mantentzeko, batez ere udako hilabeteetan.

08. eta askoz gehiago…

  • Aluminiozko eta PVCzko ateak instalatzea
  • Metalezko itxiturak fabrikatzea
  • Leihoak eta ateak konpontzea eta doitzea
  • Beirak eta burdineriak ordezkatzea
  • Pertsianak eta eguzki-babeseko sistemak instalatzea

Behar duzun edozer egin dezakegu; galdetu lasai.

Aluminiozko eta PVCzko leihoak

Aluminiozko leihoetan adituak

Aluminiozko leihoak etxebizitza baten isolamendu termikoa eta akustikoa hobetzeko elementu garrantzitsuenetako bat dira.

Ireki Leihoak-en neurriko aluminiozko leihoak instalatzen ditugu, eta hauek eskaintzen dituzte:

  • isolamendu termiko hobea
  • energia-eraginkortasun handiagoa
  • erosotasun handiagoa etxean
  • diseinu moderno eta sendoa

Irekitzeko sistema desberdinekin egiten dugu lan, gune bakoitzera egokitzeko.

Beran, Lesakan edo Baztanen zure etxeko leihoak aldatzea pentsatzen ari bazara, irtenbiderik onena aurkitzen lagun zaitzakegu.

Aluminiozko leihoa landa-etxe batean
Zubi termikoaren hausturadun beirak

Metal-arotzeriako profesionalak Beran

Ireki Leihoak-en esperientzia dugu etxebizitzetarako metal-arotzeriako hainbat irtenbide instalatzen.

Proiektu bakoitzera egokitutako lanak egiten ditugu, materialen kalitateari zein instalazioaren akaberari arreta berezia jarriz.

Gure helburua da etxebizitza bakoitzaren erosotasuna eta funtzionaltasuna hobetuko dituzten irtenbide iraunkorrak eskaintzea.

Batez ere partikularrentzat egiten dugu lan, baina enpresa eta eraikuntza-enpresentzako proiektuak ere egiten ditugu.

Gure lanetako batzuk

Denboran zehar leiho, itxitura eta aluminiozko egiturei buruzko hainbat proiektu egin ditugu inguruko etxebizitzetan. Hemen egindako lanen adibide batzuk ikus ditzakezu.

Herriak eta inguruak

Beran, Lesakan, Baztanen eta inguruetan egiten dugu lan

Talde aditua zure zerbitzura

Metal-arotzeria eta aluminiozko zerbitzuak eskaintzen ditugu batez ere hemen:

  • Bera
  • Lesaka
  • Igantzi
  • Arantza
  • Doneztebe
  • Irurita
  • Baztan
  • Bortziriak
  • Iparralde

Iparraldeko inguruko herrietan ere egiten ditugu instalazioak.

Gertu gaudenez, aholkularitza pertsonalizatua eta gertuko zerbitzua eskain ditzakegu proiektu bakoitzean.

Zergatik aukeratu Ireki Leihoak

Gure zerbitzuen abantailak

✔ Neurriko instalazioak
✔ Material sendo eta iraunkorrak
✔ Aholkularitza pertsonalizatua
✔ Esperientzia metal-arotzerian
✔ Gertuko zerbitzua eskualdean

Etxebizitza bakoitzaren erosotasuna eta funtzionaltasuna hobetzen dituzten irtenbideak eskaintzeko egiten dugu lan.

Eskatu aurrekontua zure proiekturako

Aluminiozko leihoak, itxiturak edo metal-arotzeriako beste edozein irtenbide instalatzea pentsatzen ari bazara, pozik lagunduko dizugu.

Beran, Lesakan, Baztanen, Bortziri eskualde osoan eta Iparraldean egiten dugu lan.

Jarri gurekin harremanetan eta eskatu aurrekontua konpromisorik gabe.

Ohiko galderak

Ohiko galderak

Zure zalantzaren bat argitzeko balio badezake, begiratu ohiko galderak.

Aluminiozko leihoak, itxiturak, pertsianak, atariak, metalezko egiturak edo garaje-ateak bezalako instalazioak barne hartzen ditu.

Bai, Lesakan, Baztanen, Beran eta inguruko beste herri batzuetan egiten ditugu instalazioak. Iparraldean ere egiten dugu lan.

Bai, instalazio osoak zein leiho zaharren ordezkapenak egiten ditugu.

Nor gara

Ireki Leihoak-ren lan taldea

Talde aditua zure zerbitzura

Gure enpresan metal-arotzerian oso prestatuak dauden profesionalez osatutako taldea dugu, produktu ugari fabrikatzen eta instalatzen urte askotako esperientzia duena. Ez gara instalatzaile hutsak: aluminioaren eta PVCaren artisauak gara, guneak irtenbide sendo, funtzional eta estetikoki bikainekin eraldatzen adituak.

Gure taldeak urteak eman ditu xehetasun bakoitza hobetzen leiho, balkoi, itxitura, ate handi, atari eta askoz gehiagoren instalazioan. Egiten dugun proiektu bakoitza trebetasun teknikoaren, zehaztasunaren eta gure lanarekiko grinaren konbinazioaren emaitza da. Badakigu bezero bakoitza bakarra dela; horregatik espezializatu gara behar bakoitzera ezin hobeto egokitzen diren neurriko irtenbideak diseinatzen.

Ireki Leihoak tailerra - logoa

Bezeroen benetako iritziak

Gure bezeroen benetako iritziak Googlen.

Publicado en Google Google
danielle ourthiague profile picture
danielle ourthiague
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifica que la fuente original de la reseña sea Google.
J'ai eu des conseils très précieux auprès de cette societé,je la recommande donc,bien volonjtiers
Publicado en Google Google
Lamixenea Bera profile picture
Lamixenea Bera
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifica que la fuente original de la reseña sea Google.
Zerbitzu hurbila eta jatorra, euskalduna eta profesionala. Aholkurik onena emanen dizute. Hagitz gustura lanaren emaitzarekin. Emandako epeak eta aurrekontuak betez.
Publicado en Google Google
miriamkabu profile picture
miriamkabu
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifica que la fuente original de la reseña sea Google.
Muy contentos con esta empresa, un trabajo rápido, limpio y muy profesional
Publicado en Google Google
Garbine Ibarrola profile picture
Garbine Ibarrola
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifica que la fuente original de la reseña sea Google.
Muy amables y mejores profesionales. Nos hicieron la obra sin estar presentes en nuestra segunda vivienda....un trabajo inmejorable.
Publicado en Google Google
Loli Sanchez profile picture
Loli Sanchez
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifica que la fuente original de la reseña sea Google.
Grandes profesionales, calidad muy buena en sus productos, un excelente resultado y un precio realmente inmejorable. Sin duda volveremos a trabajar con esta empresa
Publicado en Google Google
Jon murdene profile picture
Jon murdene
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifica que la fuente original de la reseña sea Google.
Soluciones rapidas y buen trabajo realizado. Muy recomendable.

PVC eta zubi termikoaren hausturadun aluminioa: alderaketa


EzaugarriaPVCZubi termikoaren hausturadun aluminioa
Isolamendu termikoa (Uw, W/m²K)1,0 - 1,5 (hobea)1,5 - 2,5 (ona, hausturaren araberakoa)
Isolamendu akustikoa (Rw, dB)32 - 45 dB (orokorrean hobea)40 - 45 dB (ona beira akustikoarekin)
IraunkortasunaOna, baina deforma daiteke muturreko klimetanOso handia, hamarkadetan mantentzen du forma
Mantentze-lanakGutxi; ez da herdoiltzen eta ez du pinturarik beharGutxi, baina berriro margotu behar izan daiteke
Itxura eta kolore-aukeraAukera mugatuak, ez hain premiumKolore eta akabera dotore gehiago
PrezioaMerkeagoaGarestiagoa, batez ere haustura on batekin